KONST / Oljemålningar / Oljemålning 11933311

nr 1193 3311

Oddlaug Schöldin

(1931-2009), Sverige

Oljemålning, Fiskeläge, signerad -71. Olja på pannå, 38x77

Oddlaug Schöldin, svensk bildkonstnär född 1931, död 2009.

Utrop:

400 kr

Såld:

100 kr

måndag 16 juli 2018
kl 20:59:51

15/7 11:54:14 1      Vinnande bud

Oddlaug Schöldin

Läs mer om Oddlaug Schöldin